expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

23.2.16

feel good/look good

V čom sa cítite najlepšie? Mne dokáže oblečenie celkom ovplyvniť náladu, musím sa v tom, čo mám na sebe cítiť dobre. Sú veci v ktorých sa cítim dobre, a v ktorých jednoducho nie. Napríklad v niečom príliš úzkom, alebo v sukniach, alebo v pančuškách, alebo vo vysokých topánkach. Tento zoznam je o dosť dlhší. Potom sú tu veci, v ktorých sa cítim dobre, ale na mne nevyzerajú dobre. Napríklad milujem všetko široké, ale široké a dlhé nohavice si môžem obliecť len s vysokými topánkami, inak ma to ešte viac skráti a dlhé sukne ani neprichádzajú v úvahu. Aj tento zoznam by mohol byť dlhší. V tomto, čo vidíte na fotkách sa cítim najlepšie ja. V teplákoch alebo rifliach, mikine a teniskách. Tieto tepláky mám nové, tak ich samozrejme nosím teraz dosť často, a aj keby som kedysi tepláky do mesta nenosila, teraz s tým nemám žiadny problém. Teda pokiaľ tie samotné tepláky vyzerajú dobre a pokiaľ mi sedia. A musím si dať záväzok, aspoň pol roka nekupovať žiadne nové, inak ich budem mať doma už viac ak riflí, ktorých mám teda dosť haha. Takže feel good - look good! A ďakujem billy-mu za ďalšie spoločné zapózovanie počas jeho venčenia. Pekný deň!

jacket - alpha industries, sweatshirt - nike, sweatpants - nike (here), shoes - converse

11 comments:

 1. perfektní! já se taky nejlíp cítím v teplákách teda a v džínách, ale mám ráda i šaty a sukně, hlavně když si k nim můžu vzít tenisky!

  ReplyDelete
 2. tepláčiky vyzerajú pohodlne aa asi sú fajn aj s tou čiapkou a teniskami, u mňa sú tiež tepláky asi najpohodlnejšie oblečenie :D aaa je pravda, že mi musí sedieť strih, aby som v tom vyšla medzi ľudí ;)

  Dominika Makarová fashion blog

  ReplyDelete
 3. a tohle je presne to co se zase libi me, ale nesluselo by mi :) vypada to jednoduse a pritom skvele, ty proste ze sportovniho umis udelat fashion, coz neni podle me samozrejmost a malokdo to dokaze, za me super!

  ReplyDelete

 4. شركة غسيل سجاد الكويت
  شركة تنظيف الجهراء شركة تنظيف الجهراء
  شركة تنظيف منازل الكويت شركة تنظيف منازل الكويت
  شركة تنظيف منازل الاحمدي شركة تنظيف منازل الاحمدي
  شركة تنظيف حولي شركة تنظيف حولي


  شركة تنظيف الفروانية شركة تنظيف الفروانية
  شركة اصباغ الكويت شركة اصباغ الكويت
  شراء اثاث مستعمل الكويت شراء اثاث مستعمل الكويت
  فني كهربائي منازل الكويت فني كهربائي منازل الكويت

  ReplyDelete