expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

23.8.16

f*ck hate

Toto leto som outfity veľmi nefotila, keďže ani veľmi nebolo čo. Šortky (najlepšie cut off levi's) a ľahké tričko/tielko boli u mňa na dennom poriadku. Toto Acne Studios tielko (zo second-handu) bolo asi najvyužitejšie. Mám ho aj v zelenej a bol to jeden z najlepších secondh-hand úlovkov tohto roka. Rovnako ako táto vintage fendi kabelka. V klasickom obchode som veľmi veľmi dlho žiadne oblečenie nekúpila. A možno aj do tých second-handov chodím až príliš často hah. Retiazku s nápisom fuckhate mám zo stránky onecklace a dokonale vystihuje môj postoj k dianiu vo svete. Ďalšie retiazky sú DIY (zub bola náušnica z h&m, pliešok zas z kozmetickej taštičk). Ak by to niekoho zaujímalo tak je to konkrétne tento font. Dúfam, že ešte nás nejaké to leto čaká a že si ho užívate!

tee - acne studios, bag - fendi, shorts - levi's + diy (all secondhand), fuckhate necklace - onecklace

20 comments:

 1. S outfitmi som na tom podobne, plánovala som, koľko toho pofotím a nakoniec som s pár obmenami chodila stále v tom istom:D Zo sekáču mám aj ja skvelé úlovky, keďže za posledný rok som si tam dosť zvykla chodiť a niekedy tam objavím aj lepšie veci ako v klasických obchodoch, keďže mi to príde, že v každom majú to isté a väčšinou aj dosť predražené. Čo sa týka outfitu, páči sa mi, taká letná klasika:)

  Letná giveaway na blogu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. vdakaa :) veru, v sekaci sa da nakupit lcnejsie aj originalnejsie zaroven :)

   Delete
 2. super outfit, já v sekáčích byla tyto prázdniny taky úspěšná! A hned několik kousků, co jsou mými oblíbenými :)

  ReplyDelete
 3. Takéto outfity su proste v lete najlepšie �� Inaal nemáš nejaké obľúbené second handy v Bratislave? ��

  ReplyDelete
 4. Skvělý outfit, moc se mi líbí ty náhrdelníky! Ty jsou boží!

  Style Solution fashion blog

  ReplyDelete
 5. Personalizované náhrdelníky robíme aj na Slovensku ;-)A na želanie vyrobíme čokoľvek, aj to čo v štandardnej ponuke nenájdeš. Nechce sa mi kôli komentu registrovať, ale som Broňa zo šperkysmenom.sk

  ReplyDelete
 6. Keď ja neviem,ale stále pozerám na tvoju nohu ako zhypnotizovaná :D myslím ten sval+opálenie+čierne tričko, no robí to proste pekný kontrast.

  ReplyDelete
 7. Generally I don't read anything but thanks for writing when i read this i felt how graceful as a writer you are.thank you for posting-
  Packers And Movers Jaipur

  ReplyDelete
 8. Packers and Movers Bangalore List, Get Best Price Quotes, Comapare Movers and packers Charges,
  Top, Local Household Shifting Services @
  Packers And Movers Bangalore

  ReplyDelete