expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2.12.15

Perfectly comfortable

Keďže som veľmi zimomravý človek a keďže som už nejak vyrástla (bohužiaľ nie fyzicky :D) z tých časov, kedy som kvôli móde obetovala svoje pohodlie je pre mňa v tejto zime najdôležitejšie ostať v teple. Čapica a šál sú už samozrejmosť, ale zohnať bundu, ktorá vás udrží pekne v teplúčku je tvrdší oriešok. Takéto "paplóny", ako to kamarátka nazvala som ešte minulý rok obchádzala, ale ten čas asi musel prísť. Hlavne, keď som v second-hande našla túto The North Face bundu. Nie vždy sa v second-handoch oplatí čakať len do výpredajov, tie najlepšie (aj keď drahšie) kúsky nájdete, keď majú nový tovar. Nezaváhala som ani na minutu a bola moja. Na oficiálne stránke som ju našla stále predávať za podstatne vyššiu sumu (tu). Do novej by som síce toľko peňazí neinvestovala, ale dajú sa nájsť rôzne alternatívy, dokonca vzhľadovo aj o niečo atraktívnejšie. Na stránke Otto.sk som našla túto prešívanú bundu, teraz aj v zľave. Nechodím moc po obchodoch, tak neviem akú majú ponuku, ale nedávno som bola v H&M a tiež som tam podobné bundy videla. Keď bude najhoršie, akože tá najtuhšia zima, tak budem túto nosiť pod mojou veľkou pánskou parkou haha. Jediná chyba tej parky je tá, že má len minimálne zateplené rukávy. To som si všimla pri viacerých zimných bundách a stále nechápem tú logiku. Na tele hrubá a zateplená a rukávy len látka. Nevadí, ja to vyriešené tomám. Alebo si kúpim nejaký prenosný ohrievač, alebo začnem otužovať, ale to asi nie ehm. Čo na nohy momentálne riešia tieto vansky + vložky do topánok z ovčej vlny. Minulý rok som do snehu nosila hunter gumáky s hrubými termo ponožkami a tento rok to ešte nemám úplne domyslené. Teplé topánky si teda píšem na imaginárny wishlist. Máte nejaké osvedčené tipy? Na teplé bundy alebo teplé topánky? Dajte!jacket - the north face, sweatpants - nike, shoes - vans (from zoot)

12 comments:

  1. poprve se mi na nekom libi burtiky!:D teda tahle burtikova parka je uplne super!!

    ReplyDelete
  2. Jo, přesně :) Mně se tyhle kabátobundy začly líbit díky týhle fotce: https://www.pinterest.com/pin/12384967703253196/

    ReplyDelete
  3. booze ja som sa tiez uplne tej bratislavskej vetrovke vyhybala:D ale toho roku som si kupila v husky podobnu velmi ako tvoju strih, len je seda, co je bars super farba!:D hura za komfort!

    ReplyDelete